UDRŽITELNÉ TUHÉ PRODUKTY

S italskou tradicí.

Naše organické tuhé produkty využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, díky kterým chrání životní prostředí i krásu vašich vlasů, pleti i těla. Jsou skvělou alternativou k produktům v tradičních plastových obalech. Každá receptura je navíc jedinečným spojením organických ingrediencí a je nejméně z 99 % přírodního původu. Tyto produkty nevyužívají plasty, jsou rozložitelné, vhodné na cestování a velmi úsporné.

TUHÉ ŠAMPONY

Tuhé šampony N.A.E. vašim vlasům dodají vše, co potřebují, aby se cítily a vypadaly zdravé a zářivé. Naše pečující receptury mají mnoho výhod a obsahují ingredience inspirované Itálií, takže vaše vlasy hýčkají, uhlazují a šetrně čistí, aniž by je zatěžovaly.

TUHÁ MÝDLA

Tuhá mýdla N.A.E. čerpají z tradičního a velmi účinného italského tajemství krásy a zároveň rozmazlují vaši pokožku i životní prostředí. Naše tuhá mýdla s vůní inspirovanou Itálií a úžasnou směsí ingrediencí zjemňují pokožku, hýčkají ji a vytvářejí hustou, krémovou pěnu.

JEMNÉ OBLIČEJOVÉ MÝDLO

Jemné čisticí tuhé obličejové mýdlo PUREZZA od značky N.A.E. obsahuje vodu z organické damašské růže a výtažek z aloe vera a uchvátí vás svou jemnou, květinovou vůní. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Jeho hustá, jemná pěna šetrně odstraňuje nečistoty a čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo.

NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY

Naše produkty dělíme do různých produktových řad podle toho, jaké obsahují ingredience.

Veškeré naše ingredience jsou přírodního a organického původu.

PÉČE O PLEŤ

PÉČE O TĚLO

PÉČE O VLASY

Čistý a zelený svět

by nae-cz
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Dokonalé čištění pleti

by nae-cz
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM