Refreshing Body Bar, 100gr
Freschezza osvěžující tuhé tělové mýdlo
Refreshing Body Bar, 100gr
Freschezza

Freschezza osvěžující tuhé tělové mýdlo

99 % ingrediencí přírodního původu

Freschezza osvěžující tuhé tělové mýdlo spojuje organické listy tymiánu a extrakt z rozmarýnu. Jemně myje a osvěžuje pokožku těla, zároveň respektuje její přirozeně vyváženou hydrataci. Pro příjemný pocit na pokožce.

  • OSVĚŽUJÍCÍ tuhé tělové mýdlo.
  • Jemně čistí a povzbuzuje vaši pokožku.
  • Bez plastů a 100% recyklovatelné papírové balení, biologicky rozložitelné, receptura založená na sníženém použití vody.
  • 1 tuhé tělové mýdlo ≈ 3 tekuté sprchové gely 200ml ≈ 50 – 60 umytí.
  • Osvěžující vůně svěžích tónů rozmarýnu a tymiánu.
  • Certifikované organické složení, 99 % ingrediencí přírodního původu, 77 % z nich je organického původu, VEGANSKÁ receptura.

INGREDIENCE

SODIUM PALMATE**, SODIUM PALM KERNELATE**, AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), COCOYL METHYL GLUCAMIDE, CITRIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, PROPYLENE GLYCOL, SORBIC ACID, SORBITOL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT*, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT*, THYMUS VULGARIS (THYME) EXTRACT*, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, LIMONENE

* Ingredience pocházející z organického zemědělství

** Ingredience vyrobené za použití organických složek


UDRŽITELNÁ ALTERNATIVA


Tuhá mýdla N.A.E. jsou skvělou alternativou k výrobkům v tradičních plastových obalech.

NAŠE RECEPTURY

Veškeré naše tuhá mýdla inspirované Itálií mají certifikované organické složení, jsou veganské a nejméně 99 % jejich ingrediencí je přírodního původu. Dále jsou rozložitelné, a pomáhají šetřit spotřebu vody (asi o 10 %), jsou vhodné na cesty a velmi úsporné.

NAŠE OBALY

Naše tuhé produkty neobsahují ŽÁDNÉ PLASTY a prodávají se v PLNĚ RECYKLOVATELNÝCH krabičkách s certifikací FSC, která zajišťuje, že jsou vyrobeny z ODPOVĚDNĚ ZÍSKANÉHO MATERIÁLU.
Při výrobě jedné krabičky je použita asi 1/20* energie potřebné k výrobě jedné plastové lahve. Krabičky navíc mají MENŠÍ UHLÍKOVOU STOPU, protože jsou lehké a praktické.

„La Bella Vita“ v tuhém provedení

Vyzkoušejte naše tuhá mýdla N.A.E.:

Na tělo (osvěžující a hydratační) a naše jemné čisticí mýdlo na obličej

PODOBNÉ PRODUKTY Z DALŠÍCH PRODUKTOVÝCH ŘAD

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM