PÉČE O TĚLO

S italskou tradicí.

Naše řady produktů pro péči o tělo využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, díky kterým jsou naše produkty příjemné na dotek a krásně voní. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí, z nichž minimálně 97 % je přírodního původu.

OSVĚŽENÍ

Freschezza je osvěžující bylinková řada produktů pro péči o tělo, která vás povzbudí jako ranní procházka jednou z bujných italských zahrad. Zatímco trháte čerstvé bylinky, vychutnáváte si jejich průzračnou, povzbuzující vůni. Produkty z této řady obsahují jemné spojení výtažků z listů organického tymiánu a rozmarýnu.

HYDRATACE

Idratazione je hydratační řada pro péči o tělo, která na vás zapůsobí jako relax ve stínu fíkovníku rostoucího pod italským sluncem. Ponořte se do plejády sladkých a smyslných vůní. Vyrobeno s výtažky z organického fíku a ibišku.

S NEUTRÁLNÍ VŮNÍ

Delicatezza je řada produktů pro péči o tělo, která něžně obaluje vaši citlivou pokožku. Tato řada produktů s neutrální vůní respektuje specifické potřeby vaší pokožky a šetrně o ni pečuje. Obsahuje jemné spojení výtažků z organického květu pomerančovníku a aloe vera.

Čistý a zelený svět

by nae-cz
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Dokonalé čištění pleti

by nae-cz
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

UNIVERZÁLNÍ KRÉM

Tento univerzální krém využívá veškerých zkrášlujících vlastností olivového oleje, takže pokožce a konečkům vlasů dodává hebkost, dlouhotrvající hydrataci a ochranu.
Vhodný pro celou rodinu (již od 3 let).

více podrobností

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM