PÉČE O PLEŤ

S italskou tradicí.

Naše řady produktů pro péči o pleť využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, takže dokáží vaši pleť udržet krásnou. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí a min. z 98 % je přírodního původu.

ANTI-AGE

Příroda je skvělým spojencem, když chcete odhalit mládí své pokožky. Zařaďte do svého každodenního rituálu péče o pleť naše omlazující produkty. Můžete tak šetrně stimulovat přirozenou schopnost pokožky obnovovat se a napomůžete jí, aby si udržela svou pružnost a hebkost.

HYDRATACE

Hydratace je nezbytnou součástí každodenního rituálu péče o pleť, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná. Naše organické hydratační pečující produkty ji šetrně ochrání, vyživí a odhalí její přirozenou krásu.

ČISTOTA

Šetrně si vyčistěte svou pokožku s našimi organickými čisticími produkty obohacenými o úžasnou vodu z organické damašské růže. Nechte se unést svěží, elegantní, sametovou vůní jejích okvětních lístků.

Čistý a zelený svět

by nae-cz
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Dokonalé čištění pleti

by nae-cz
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

UNIVERZÁLNÍ KRÉM

Tento univerzální krém využívá veškerých zkrášlujících vlastností olivového oleje, takže pokožce a konečkům vlasů dodává hebkost, dlouhotrvající hydrataci a ochranu.
Vhodný pro celou rodinu (již od 3 let).

více podrobností

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM