CIAO!

UDRŽITELNOST

Produkty N.A.E. Naturale Antica Erboristeria se pyšní certifikovaným organickým složením, ale nejen tím…

VEGANSKÉ RECEPTURY


Veškeré naše receptury jsou VEGANSKÉ, což znamená, že:

  • neobsahují žádné živočišné produkty, vedlejší produkty či deriváty,
  • nejsou testované na zvířatech, ani společností N.A.E., ani jejím jménem,
  • při jejich výrobě nebyly použity živočišné geny ani látky získané ze zvířat či geneticky modifikovaných organismů. Takovéto produkty musejí být náležitě označeny.

PLASTOVÉ TUBY NA ROSTLINNÉ BÁZI

Všechny naše plastové tuby jsou „zelené“ a vyrobené na rostlinné bázi. Jsou obnovitelné (za jeden rok), plně recyklovatelné, mají sníženou uhlíkovou stopu a jsou vyráběné udržitelným způsobem.

NAŠE PRIORITY

Přirozená krásaNaše úžasné produkty pro péči o pleť, tělo i vlasy, jejichž organické složení je doloženo příslušnou certifikací, čerpají z luxusní italské přírody a hravým způsobem odhalují tajemství italské krásy.
Organické složeníVeškeré naše výrobky mají certifikaci COSMOS ORGANIC organizace Ecocert Greenlife dle standardu COSMOS, což znamená, že min. 95 % ingrediencí je přírodního původu, a min. 20 % výsledného produktu pochází z organického zemědělství (10 % u oplachových produktů).
TradicePři výrobě našich produktů jsme čerpali z bylinkářské tradice a naše receptury jsou tak unikátním spojením organických ingrediencí inspirovaných bohatou italskou přírodou.
Veganské složeníVeškeré naše receptury jsou VEGANSKÉ, což znamená, že neobsahují žádné živočišné produkty, vedlejší produkty či deriváty, a dle příslušných předpisů nejsou produkty N.A.E. testované na zvířatech, ani společností N.A.E., ani jejím jménem.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM