VŠECHNY PRODUKTY

PÉČE O PLEŤ

ANTI-AGE


Příroda je skvělým spojencem, když chcete odhalit mládí své pokožky. Zařaďte do svého každodenního rituálu péče o pleť naše omlazující produkty. Můžete tak šetrně stimulovat přirozenou schopnost pokožky obnovovat se a napomůžete jí, aby si udržela svou pružnost a hebkost.

HYDRATACE


Hydratace je nezbytnou součástí každodenního rituálu péče o pleť, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná. Naše organické hydratační pečující produkty ji šetrně ochrání, vyživí a odhalí její přirozenou krásu.

ČISTOTA


Šetrně si vyčistěte svou pokožku s našimi organickými čisticími produkty obohacenými o úžasnou vodu z organické damašské růže. Nechte se unést svěží, elegantní, sametovou vůní jejích okvětních lístků.

PÉČE O TĚLO

OSVĚŽENÍ


Freschezza je osvěžující bylinková řada produktů pro péči o tělo, která vás povzbudí jako ranní procházka jednou z bujných italských zahrad. Zatímco trháte čerstvé bylinky, vychutnáváte si jejich průzračnou, povzbuzující vůni. Produkty z této řady obsahují jemné spojení výtažků z listů organického tymiánu a rozmarýnu.

HYDRATACE


Idratazione je hydratační řada pro péči o tělo, která na vás zapůsobí jako relax ve stínu fíkovníku rostoucího pod italským sluncem. Ponořte se do plejády sladkých a smyslných vůní. Vyrobeno s výtažky z organického fíku a ibišku.

UNIVERZÁLNÍ KRÉM

Tento univerzální krém využívá veškerých zkrášlujících vlastností olivového oleje, takže pokožce a konečkům vlasů dodává hebkost, dlouhotrvající hydrataci a ochranu.
Vhodný pro celou rodinu (již od 3 let).

více podrobností

S NEUTRÁLNÍ VŮNÍ


Delicatezza je řada produktů pro péči o tělo, která něžně obaluje vaši citlivou pokožku. Tato řada produktů s neutrální vůní respektuje specifické potřeby vaší pokožky a šetrně o ni pečuje. Obsahuje jemné spojení výtažků z organického květu pomerančovníku a aloe vera.

PÉČE O VLASY

REGENERACE


Regenerační řada pro péči o vlasy Riparazione od značky N.A.E. byla vytvořena speciálně pro suché vlasy. Využívá vlastností tradičního italského olivového oleje a bazalky, které jsou známé pro své šetrné pečující vlastnosti a jako elixír mládí. Ponořte se do tohoto koktejlu příjemných, lehkých vůní.

ČISTOTA


Equilibrio je čisticí řada produktů pro péči o vlasy od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro mastné vlasy. Vezme vás na procházku po italském pobřeží, při které si s vašimi vlasy pohrává svěží vánek. Ponořte se do povzbuzující, bylinkové vůně těchto produktů.

KAŽDODENNÍ POUŽITÍ


Semplicità je řada produktů pro každodenní použití od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro normální vlasy. Osvěží vás stejně jako hluboký nádech na levandulové louce. Začněte svůj den s pocitem klidu a nechte se unášet touto jemnou, sametovou vůní.

Čistý a zelený svět

by nae-cz
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Dokonalé čištění pleti

by nae-cz
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

TUHÝ ŠAMPON


Tuhé šampony N.A.E. vašim vlasům dodají vše, co potřebují, aby se cítily a vypadaly zdravé a zářivé. Naše pečující receptury mají mnoho výhod a obsahují ingredience inspirované Itálií, takže vaše vlasy hýčkají, uhlazují a šetrně čistí, aniž by je zatěžovaly.

Segreo di Bellezza univerzální olej

UNIVERZÁLNÍ OLEJ

Víceúčelový olej na vlasy, tělo a obličej, vyroben z organického olivového oleje, vyživuje, obnovuje* a zkrášluje. Tento zkrášlující olej se svou jemnou texturou pečující o pokožku, může být používán na suchá místa, která zanechává saténově hebká.
*povrchové vrstvy epidermu.

více podrobností

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM