PÉČE O VLASY

S italskou tradicí.


Naše řady produktů pro péči o vlasy využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, takže dokáží vaše vlasy udržet krásné. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí a min. z 97 % je přírodního původu.

REGENERAČNÍ PÉČE O VLASY

Regenerační řada pro péči o vlasy Riparazione od značky N.A.E. byla vytvořena speciálně pro suché vlasy. Využívá vlastností tradičního italského olivového oleje a bazalky, které jsou známé pro své šetrné pečující vlastnosti a jako elixír mládí. Ponořte se do tohoto koktejlu příjemných, lehkých vůní. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

ČISTICÍ PÉČE O VLASY

Equilibrio je čisticí řada produktů pro péči o vlasy od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro mastné vlasy. Vezme vás na procházku po italském pobřeží, při které si s vašimi vlasy pohrává svěží vánek. Ponořte se do povzbuzující, bylinkové vůně těchto produktů. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

PÉČE O VLASY PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

Semplicità je řada produktů pro každodenní použití od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro normální vlasy. Osvěží vás stejně jako hluboký nádech na levandulové louce. Začněte svůj den s pocitem klidu a nechte se unášet touto jemnou, sametovou vůní. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

UNIVERZÁLNÍ PÉČE

Segreto di Bellezza je univerzální olej pro péči o vlasy, tělo i pleť od značky N.A.E. Tento olej má mnoho využití a obsahuje veškeré zkrášlující vlastnosti olivového oleje, který je hlavní ingrediencí elixíru mládí italských žen. Přináší nekonečné možnosti využití: můžete si jej nanášet na konečky vlasů, vyživovat s ním přes noc pleť nebo dokonce chránit suchá místa na pokožce před mrazem. 100 % ingrediencí přírodního původu.

Čistý a zelený svět

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Dokonalé čištění pleti

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět …

Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

UNIVERZÁLNÍ KRÉM

Tento univerzální krém využívá veškerých zkrášlujících vlastností olivového oleje, takže pokožce a konečkům vlasů dodává hebkost, dlouhotrvající hydrataci a ochranu.
Vhodný pro celou rodinu (již od 3 let).

více podrobností
univerzální-krém

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM