PÉČE O PLEŤ

S italskou tradicí.

 

Naše řady produktů pro péči o pleť využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, takže dokáží vaši pleť udržet krásnou. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí a min. z 98 % je přírodního původu.

ANTI-AGE

Příroda je skvělým spojencem, když chcete odhalit mládí své pokožky. Zařaďte do svého každodenního rituálu péče o pleť naše omlazující produkty. Můžete tak šetrně stimulovat přirozenou schopnost pokožky obnovovat se a napomůžete jí, aby si udržela svou pružnost a hebkost.

HYDRATACE

Hydratace je nezbytnou součástí každodenního rituálu péče o pleť, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná. Naše organické hydratační pečující produkty ji šetrně ochrání, vyživí a odhalí její přirozenou krásu.

ČISTOTA

Šetrně si vyčistěte svou pokožku s našimi organickými čisticími produkty obohacenými o úžasnou vodu z organické damašské růže. Nechte se unést svěží, elegantní, sametovou vůní jejích okvětních lístků.

GRAZIOSITÀ

Graziosità je poctou italskému bylinářství a receptům na krásu, kombinuje svěžest citronu a pomeranče s květinovými tóny. Složení s organickým šípkovým olejem, extraktem z pomerančové kůry a kyselinou hyaluronovou vyplňuje a vyhlazuje vrásky, aby pleť vypadala plnější a mladší.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM